I WARMIŃSKO-MAZURSKA KONFERENCJA DROGOWA

Szanowni Państwo,
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa wraz z Stowarzyszeniem Producentów Cementu, Związkiem Gmin Warmińsko-Mazurskich oraz Cement Ożarów ma zaszczyt zaprosić Państwa na I WARMIŃSKO-MAZURSKĄ KONFERENCJĘ DROGOWĄ, która odbędzie się w środę – 21 czerwca 2017r. w Auli 2.16 na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (Jana Heweliusza 4, Olsztyn).

Konferencja dedykowana jest :

– wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego oraz pracownikom bezpośrednio zajmującym się zarządzaniem dróg w tych jednostkach.

– inżynierom i technikom zajmujących się projektowaniem i budową dróg

– firmom budowlanym i projektowym

– dostawcom maszyn i materiałów

Udział w Konferencji jest bezpłatny, prosimy jedynie o wysłanie nam – najlepiej w terminie 7 dni, imion i nazwisk osób, które będą w niej uczestniczyć na adres drogibetonowe@ozarow.com.pl.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, które na trwale powinno się zapisać w kalendarzu ważnych wydarzeń Warmii i Mazur.

Udział studentów bardzo mile widziany. Dla każdego zapewnione certyfikat uczestnictwa i materiały konferencyjne.

z poważaniem

— dr inż. Jacek Zabielski Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy Wydział Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Więcej …

Plakat