Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024

Z targów EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe w dniu 31.01.2024r., 21 Międzynarodowe Targi Elektrotechnika i 31 Międzynarodowe Targi Światło/Light Fair, naładowani energią, z prędkością światła, Przewodniczący W-MOIIB Jarosław Kukliński wraz ze Skarbnikiem W-MOIIB Arkadiuszem Gniewkowskimi przenieśli się do Miasta Poznań, by wziąć udział w Targach BUDMA 2024!, które odbywają się w Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Polsce i Europie Centralnej. ️

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Zielona przyszłość budownictwa”.
Na łącznej powierzchni niemal 50 000 m2 swą ofertę przedstawia ponad 650 producentów, dystrybutorów i wystawców z 25 krajów.

Jest tam również Polska Izba Inżynierów Budownictwa z Prezesem Mariuszem Dobrzenieckim na czele oraz Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, która podczas Targów organizuje „Dni Inżynierskie”.
Wszystko po to, by przybliżyć uczestnikom Targów nasz Samorząd oraz spotkać się z Inżynierami i porozmawiać o wspólnych sprawach.

Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa nie mogła odpuścić takiego wydarzenia.