Konkurs plastyczny „Świąteczna kartka W-MOIIB” rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że V konkurs plastyczny „Świąteczną kartka W-MOIIB” został rozstrzygnięty. Wybór był wyjątkowo trudny, wpłynęły 44 prace, za wszystkie serdecznie dziękujemy. Jury w składzie Przewodniczący Rady Mariusz Dobrzeniecki, Z-ca Przewodniczącego Rady Jarosław Kukliński oraz Marta Kulikowska pracownik biura W-MOIIB, miało ciężki orzech do zgryzienia. Po burzliwej naradzie jury postanowiło przyznać nagrodę główną NATASZY (lat 10) oraz wyróżnienie STASIOWI (lat 6) Gratulujemy! Wszystkie prace są wspaniałe, bardzo dziękujemy za trud ich wykonania i już dziś zapraszamy do udziału w VI konkursie za rok.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy opiekunów po odbiór słodkich upominków i pamiątkowych dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w V konkursie plastycznym „Świąteczna kartka W-MOIIB”. Paczki można odbierać w biurze W-MOIIB codziennie w godzinach 7:00-16:00.

WAŻNE!! Z uwagi na sytuację epidemiologiczną bardzo prosimy o zachowanie rygoru sanitarnego: wchodzimy do wydzielonej strefy tuż przy wejściu, zakrywamy nos i usta, dezynfekujemy dłonie.

Poniżej wygrana i wyróżniona praca: