II Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań

WIĘCEJ INFORMACJI KLIKNIJ OBRAZEK
UWAGA PO RAZ PIERWSZY
W PROGRAMIE

POKAZ KATASTROFY KONTROLOWANEJ

Firma Rusztowania JURGO, Centrum Szkoleń Budowlanych W-M ZDZ z Olsztyna oraz światowy lider w produkcji rusztowań i szalunków firma PERI w roli Sponsora Strategicznego pod Honorowym Patronatem PIP, UDT, IMBiGS i UWM w Olsztynie organizują drugą edycję Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań.

Głównym celem Mistrzostw jest zwrócenie uwagi na niebezpieczny i odpowiedzialny zawód montera rusztowań oraz prezentacja producentów rusztowań, sprzętu BHP w pracy na wysokości, integracja branży rusztowaniowej, edukacja i podnoszenie poziomu bezpieczeństwa pracy na budowie wśród młodzieży szkół technicznych i w środowisku zawodowym – pracowników, kierowników, inspektorów i pracodawców.

Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań odbędą się 8 czerwca 2018 r. na terenie CSB przy ulicy Lubelskiej 33C w Olsztynie. Z pewnością będzie to największe wydarzenie tego typu w Polsce. Gwarantujemy niezapomniane emocje podczas rywalizacji monterów rusztowań. Zaplanowaliśmy liczne pokazy, seminaria i konkursy. Na szczególną uwagę zasługują pokazy: przeciążenia nośności pomostów, wytrzymałości kotew na wyrywanie, ewakuacji osoby poszkodowanej na rusztowaniu, a hitem tej edycji będzie pokaz kontrolowanej katastrofy rusztowania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu BMR 2018 producentów i monterów rusztowań, producentów sprzętu BHP, sprzętu elektrycznego i budowlanego, właścicieli firm budowlanych, inspektorów, kierowników, pracowników i przedstawicieli branży budowlanej oraz młodzież szkół technicznych i zawodowych. Zgłoś się do udziału jako ZAWODNIK lub WYSTAWCA. Więcej informacji na www.bmrmistrzostwa.pl i pod adresem bmrmistrzostwa@gmail.com