W dniu 03.12.2016r. na spotkaniu w TasBike zamknęliśmy sezon spotkań integracyjnych W-MOIIB w roku 2016

Spotkanie odbyło się w kawiarni TasBike Coffee. 
Na wstępie po przywitaniu uczestników Kol. Dariusz Stecki Członek Komisji ds. spotkań integracyjnych W-MOIIB a także Prezes Klubu Turystyki Rowerowej "4R" PTTK i jednocześnie  wielki pasjonat i propagator turystyki rowerowej i organizator rajdów rowerowych przedstawił propozycję 2 imprez rowerowych na rok 2017 w tym: - 29 kwietnia – 3 maja 2017 (sb.-śr.) Puszcza Białowieska i Białoruś (5 dni)(prezentacja foto) - 27-28 maja 2017 (sb.-nd.) III Rajd Rowerowy Szlakami Warmii i Mazur - Lidzbark Welski (2 dni) pod egidą Kol. Jana Kościńskiego.
Po przedstawieniu powyższych propozycji w podsumowaniu roku Kol. Grzegorz Karpa omówił podczas prezentacji zdjęć spotkania integracyjne które odbyły się w roku 2016 w tym :
- Turnieje brydżowe, turnieje kręglowe, turnieje tenisa stołowego, spływy kajakowe, rajdy rowerowe, regaty żeglarskie, turnieje strzeleckie, ... 
Miło było powspominać. 
(Zdjęcia i relacje ze spotkań są na bieżąco edytowane na stronie internetowej W-MOIIB) 
Podczas spotkania nie zabrakło konkursów za udział w których zwycięzcom wręczane były karnety na przeglądy serwisowe rowerów oraz prezenty w formie bidonów na napoje.
Odbyły się 3 konkurencje:
1. Pompowanie dętki w ciemno. Konkurs polegał na napompowaniu dętki przez zawodnika i oszacowanie przez niego na wyczucie ilości atmosfer. Wygrała osoba, która była najbliżej prawdy.
2. Wymiana dętki na czas.
3. Przejechanie w określonym czasie najdłuższej trasy na trenażerze rowerowym z podłączeniem do rzutnika multimedialnego z wizualizacją dowolnej trasy.