Trafione w dziesiątkę – Pierwsze Ogólnopolskie Zawody w Strzelectwie Sportowym

Pierwsze Ogólnopolskie Zawody w Strzelectwie Sportowym dla członków Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa w Warszawie zorganizowane przez Mazowiecką OIIB w dniu 18.10.19r. już za nami – znamy zwycięzców – w klasyfikacji drużynowej wygrała Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Najlepszymi strzelcami wśród polskich inżynierów budownictwa okazali się Daszewski Andrzej z Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa i Ciaszkiewicz Zbigniew ze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach.

Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa osiągnęła również dobre wyniki, zajmując 5 miejsce w klasyfikacji zespołowej pośród 9 Izb.

Z W-MOIIB najlepszy okazał się Kol. Piotr Wądołowski, który w rywalizacji drużynowej zajął I miejsce, zostając przez to uhonorowany statuetką oraz uplasował się w pierwszej 10 w klasyfikacji ogólnokrajowej na 42 rywalizujących zawodników.

Liczne puchary, medale i dyplomy w imieniu Przewodniczącego MOIIB wręczał Sekretarz Rady Mariusz Okuń.

Nie zabrakło również słów podziękowań dla prekursorów za zorganizowanie profesjonalnie przeprowadzonych zawodów ze szkoleniem na temat budowy strzelnic na świecie, które poprowadził Kol. Ryszard Rak, Przewodniczący Zespołu Strzelectwa Sportowego w Mazowieckiej OIIB.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu oraz dyplomy za uczestnictwo w zawodach.

Kolega Ryszard Rak za szczególne zaangażowanie w przygotowanie zawodów otrzymał od Warmińsko-Mazurskiej OIIB szczególne podziękowania.

W zawodach rywalizowało 9 Okręgowych Izb: Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Katowicach, Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Mazowiecka jako gospodarz.

W sobotę natomiast odbył się wyjazd techniczny uczestników na najwyższy budowany budynek w Europie Środkowowschodniej Varso Tower.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.