Nie!Bezpieczna Budowa

16 listopada 2023 r. jako Patron Honorowy braliśmy udział w fantastycznym projekcie pt. „Nie!BEZPIECZNA BUDOWA”.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wydział Geoinżynierii UWM w Olsztynie i Państwową Inspekcję Pracy w Olsztynie w celu promowania bezpieczeństwa pracy na budowie.

Jest to temat niezwykle ważny dla naszego Samorządu, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć.


Obecny był Przewodniczący Rady W-MOIIB Jarosław Kukliński, który wraz z naszym Zespołem promował zawód Inżyniera Budownictwa. Zainteresowanie naszym stoiskiem przewyższyło nasze najśmielsze oczekiwania.

W ramach profilaktyki wypadkowej oraz szeroko rozumianej edukacji w zakresie bezpieczeństwa pracy na budowie odbyły się ciekawe prelekcje, prezentacje i pokaz bezpiecznego montażu rusztowań prezentowany przez Rusztowania JURGO.

„Wisienką na torcie” czwartkowego wydarzenia było rozstrzygnięcie konkursu „Nie!Bezpieczna budowa”, propagującego zasady bezpieczeństwa na budowie, skierowanego do uczniów szkół technicznych oraz studentów.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Jesteście fantastyczni, dlatego chcemy doceniać upominkami Wasze prace i kreatywność.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Liczymy na to, że za rok ponownie będziemy z Wami współtworzyć to świetne wydarzenie.