W-MOIIB zaprasza na Targi Energy Expo Arena 29-30.11.2017r.

W dniach 29-30.11.2017 odbędą się targi Energy Expo Arena. To unikalne w skali kraju targi branżowe łączące tematykę odnawialnych źródeł energii i inteligentnych miast.

W Expo Mazury będzie można nie tylko porozmawiać z wystawcami prezentującymi najnowsze technologie i rozwiązania służące uzyskiwaniu i wykorzystywaniu zielonej energii. Będzie można również wziąć udział w ciekawej konferencji poświęconej inteligentnym miastom: „Smart City – nowoczesne technologie w służbie mieszkańców miast”. Podczas konferencji będą omawiane tematy takie jak: strategie smart city w polskich miastach, mobilne usługi miejskie i transport w miastach przyszłości, projektowanie przestrzeni miejskich, elektromobilność. Partnerem strategicznym strefy i konferencji Smart City został Związek Miast Polskich. Konferencja jest współorganizowana z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego, wstęp jest bezpłatny.

Z programem można się zapoznać na stronie: http://www.energyexpo.pl/konferencja-smart-city. Zapraszamy do zgłaszania udziału przez formularz: http://www.energyexpo.pl/formularz-zgloszeniowy-smart-city.

Uroczyste otwarcie targów Energy Expo Arena będzie miało miejsce 29.11.2017 o godzinie 10:30. Od godziny 10:00 hale będą otwarte dla zwiedzających.
>Bezpłatne zaproszenia na targi można pobrać na stronie: https://expobilety.pl/targi/71.
Zapraszamy do Expo Mazury!