Konkurs plastyczny „Świąteczna kartka W-MOIIB” rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że VI konkurs plastyczny „Świąteczna kartka W-MOIIB” został rozstrzygnięty. Wybór był wyjątkowo trudny, wpłynęło 60 prac, za wszystkie serdecznie DZIĘKUJEMY. Jury w składzie Przewodniczący Rady Mariusz Dobrzeniecki, Dyrektor biura Grzegorz Karpa oraz Marta Kulikowska pracownik biura W-MOIIB, miało ciężki orzech do zgryzienia.

Po burzliwej naradzie jury postanowiło przyznać nagrodę główną MALWINIE (lat 11). Gratulujemy!

Wszystkie prace są wspaniałe i można je podziwiać w biurze W-MOIIB. Bardzo dziękujemy wszystkim małym artystom za trud ich wykonania i już dziś zapraszamy do udziału w VII konkursie za rok.

Jednocześnie prosimy opiekunów o odbiór słodkich upominków i pamiątkowych dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w VI konkursie plastycznym „Świąteczna kartka W-MOIIB”. Paczki można odbierać od poniedziałku (13.12.2021) w biurze W-MOIIB codziennie w godzinach: 7:00 – 15:00.

WAŻNE!! Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną bardzo prosimy o zachowanie rygoru sanitarnego: wchodzimy do wydzielonej strefy tuż przy wejściu, zakrywamy nos i usta, dezynfekujemy dłonie.